Saugos tarnybos

Saugos tarnybos dirbančios su apsauga, objektų apsauga, fizinė apsauga, GPRS sekimas, signalizacija, signalizacijos montavimą ir priežiūrą.

Objektų saugojimas Fizinė apsauga GPRS ryšiu saugomi objektai Interneto ryšiu saugomi objektai Greitojo reagavimo ekipažai Signalizacijos sistemos Stebėjimo įranga

UAB „Jungtis“

Saugos tarnyba Jungtis – visos saugos paslaugos

Jau daugiau kaip dvidešimt metų UAB „Jungtis“ saugo savo klientus, kaip viena didžiausių techninės apsaugos įmonių Lietuvoje. Saugos tarnyba „Jungtis“.

www.jungtis.lt

UAB „Apsaugos komanda“

Apsaugos Komanda, apsaugos standartus kuriame mes

Saugos tarnyba Apsaugos Komanda – tai viena pirmųjų apsaugos tarnybų Lietuvoje, kuri buvo įkurta dar 1994. Nuo pat įkūrimo pradžios iki šių dienų savo klientams pristatome pažangiausius technologinius sprendimus, užtikrinančius aukščiausią paslaugų kokybę Lietuvoje. Susisiekite su mumis!

www.komanda.lt

UAB „Ekskomisarų biuras“

Ekskomisarų biuras

Didžiausia lietuviško kapitalo apsaugos tarnyba, teikianti visas apsaugos paslaugas.

www.ekskomisaru-biuras.lt

UAB „Likurgas“

Apsaugos paslaugos

Didžiuojasi, jog gali prisidėti prie geresnės Lietuvos ekonomikos kūrimo. 2014 metais buvo pripažinti stipriausi Lietuvoje.

www.likurgas.lt

UAB „Saugos tarnyba“

Saugos tarnyba kvintencija

UAB ,,Kvintencija’’ įkurta 1997 metais. Tai licencijuota saugos tarnyba. Jos darbuotojai yra labai patyrę, jie gali profesionaliai rinkti, analizuoti bei sisteminti informaciją, turto saugojimo klausimais.

www.kvintencija.eu

UAB „Nežinybinės apsaugos“

Tikras turtas – tai gerai apsaugotas turtas

UAB „Nežinybinės apsaugos biuras“ (NAB) – licencijuota įmonė, kuri specializuojasi elektroninės bei fizinės apsaugos srityje. Radijo bangų, telefono bei GSM ryšio pagalba, naudojant centralizuotas stebėjimo sistemas.

www.nezinybine.lt

UAB „ES Security“

ES Security | Saugos tarnyba, patikimai užkertanti kelią grėsmėms

Nuo 2011 m. dirbanti saugos tarnyba „ES Security“ teikia fizinės ir elektroninės apsaugos paslaugas. Rūpinamės renginių ir asmenų, verslo centrų saugumu.

www.essecurity.lt

UAB „Argus“

Privataus lietuviško kapitalo saugos tarnyba ARGUS įkurta 1995 m. liepos 11 d. Klaipėdoje.

www.argus.lt

UAB „Eurocash1

EUROCASH1– visas apsaugos paslaugas Baltijos šalyse teikianti bendrovė. Didžiuojamės būdami viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių.

www.eurocash1.lt

UAB „Vyčio komisarai“

Vyčio komisarai – Privati saugos tarnyba teikianti kompleksines

Veikloje naudojame nestandartinius metodus, užtikrinančius efektyvią ir patikimą apsaugą jūsų būstui ir verslui.

www.vyciokomisarai.lt

UAB „Apsaugosgrupė“

Apsaugos Grupe

Saugos tarnyba UAB „Apsaugos grupė“ pasiruošusi suteikti Jums kvalifikuotas paslaugas. Mūsų tikslas yra klientų poreikiai ir paslaugų kokybė.

www.apsaugosgrupe.lt

UAB „Tigro šuolis“

Tigro šuolis

Saugos tarnyba „Tigro šuolis“ įsikūrė 2002 m. ir veikia pagal bendrovės įstatus. Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos suteikta licencija.

www.tigrosuolists.wixsite.com/tigrosuolis